Останні події
19 лютого о 13.00 на Соборній площі представники черкаського «УДАРу» спільно з опозиційними силами  вийшли на мітинг аби разом сказати своє «НІ!» антинародній політиці «покращення».
20 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Про це заявила народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики під час прес-конференції в Черкасах.  

 Створення прозорих умов для ведення бізнесу, прогнозований обмінний курс, справедлива система оподаткування, усунення тотальної залежності бізнесу від українського чиновника - такими є основні цілі програми партії «УДАР». Про це розповів представник політичної сили «УДАР» Віктор Пинзеник, перебуваючи 11 жовтня з візитом у Черкасах.   
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Усі охочі мали змогу отримати практичні поради щодо підприємницької діяльності від голови ВО підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» (№4 у списку партії «УДАР») Оксани Продан. 25 вересня вона завітала із робочим візитом до Черкас.  
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Закидані фарбою білборди із зображенням Віталія Кличка свідчать про те, що Політичну партію «УДАР» бояться конкуренти.  
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Лідер Податкового майдану, №4 у списку «УДАРу» - про «ідеальну» модель ведення бізнесу та зміни, які «УДАР» лобіюватиме у Верховній Раді  
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  У вівторок, 25 вересня до Черкас із робочим візитом завітає Оксана Продан, громадський діяч, голова Всеукраїнського об\'єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», четвертий номер у списку партії «УДАР».  
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  З 1 вересня у Смілі відкрито громадську приймальню партії «УДАР Віталія Кличка»  
11 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Офіційне представлення кандидатів у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка», які балотуватимуться по черкаських одномандатних округах відбулося у Черкасах 7 серпня.     

  Про це повідомив голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» під час прес-конференції, що відбулася 7 серпня в Черкасах.