Останні події
  Напередодні візиту Віталія Кличка на Черкащину зловмисники залили фарбою 7 рекламних щитів із зображенням лідера партії «УДАР». Інцидент стався у ніч із 10 на 11 жовтня.  
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Правоохоронні органи і суди в\\\'яло реагують на порушення законодавства під час виборчої кампанії. Черговий доказ цьому - бездіяльність правоохоронців з приводу чергової незаконної переклейки золотоніських білбордів, орендованих Політичною партією «УДАР Віталія Кличка», на рекламу Партії регіонів.  

  На бігбордах «УДАРу» з\'явився напис про Яценюка.          Бігборди із зображенням лідера політичної партії «УДАР» Віталія Кличка знову атакували зловмисники. Напередодні візиту до Черкас голови Ради Об\'єднаної опозиції «Батьківщина» Арсенія Яценюка невідомі залишили на бігбордах Кличка напис «Яценюк - наш Президент!»  

  Ще чотири золотоніські білборди з рекламою партії «УДАР Віталія Кличка» 26 вересня заклеїли рекламою Партії регіонів. Нагадаємо, що в ніч з 19 на 20 вересня вже відбувся подібний прецедент: тоді було заклеєно шість «УДАРівських» білбордів - нібито за вказівкою першого заступника міського голови Золотоноші Артема Омеляненка.  
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Закидані фарбою білборди із зображенням Віталія Кличка свідчать про те, що Політичну партію «УДАР» бояться конкуренти.  
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Як з\'ясувалося, переклейку орендованих партією «УДАР» білбордів було здійснено за вказівкою першого заступника міського голови Золотоноші...  
20 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Акція протесту проти свавілля влади відбулася сьогодні на Соборній площі Черкас. Обурені діями зловмисників, які зіпсували бігборди із зображенням Віталія Кличка, на площі зібралися близько 180 прихильників партії «УДАР». Нагадаємо, у ніч з 13 на 14 вересня невідомі залили фарбою понад 20 бігбордів із зображенням лідера партії.   
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  У ніч на 14 вересня в Черкасах невідомі пошкодили близько двох десятків бігбордів із зображенням Віталія Кличка, заливши їх фарбою. Про це повідомляють в Черкаському обласному виборчому штабі «УДАРу».  
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається