Останні події
Черкаські школярі, які займаються в секції  боксу, отримали ще більшу мотивацію для того, щоб розвиватися саме в цьому різновиді спорту. Надихнула їх перемога Олександра Усика, яку вони побачили на власні очі. А після бою черкщани змогли ще й поспілкуватися із українським боксером.    
20 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

 Відкритий юнацький турнір з боксу під патронатом Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбувся 4-5 жовтня у м. Біла Церква.  
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

    88-річний Олексій Слюсар намалював портрети Віталія Кличка, які подарує йому під час особистої зустрічі. Черкаський художник упродовж кількох років малює портрети братів-боксерів. Сьогодні Олексій Григорович приготував для Віталія Кличка чотири подарунки – портрети братів-боксерів та дружини Віталія - Наталії. Свої творчі напрацювання художник планує вручити лідеру партії «УДАР» уже найближчим часом під час візиту Віталія Кличка до Черкас.  
22 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Акція з нагоди боксерського поєдинку В.Кличка проводилася 08 вересня в Золотоноші по вул. Шевченка 159 на території літньої площадки ресторану «NORD OST» та піцерії «VIVA» з 21-00 до 2-00.    
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  У суботу, 8 вересня, у Москві Віталій Кличко захистив титул чемпіона світу в надважкій вазі за версією WBC у поєдинку з Мануелем Чарром (Німеччина).  
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Цієї суботи, 8 вересня, у Москві Віталій Кличко у поєдинку з Мануелем Чарром (Німеччина) захищатиме титул чемпіона світу в надважкій вазі за версією WBC. Цей бій має стати останнім у спортивній кар\'єрі Віталія. Черкащани зможуть спостерігати за боєм українського боксера не тільки по телебаченню у власній оселі, але й у розважальних закладах у колі своїх друзів.  
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається