Останні події
  Черкаський «УДАР» представив «досягнення» команди Януковича та Тулуба    
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  25 лютого у Черкасах, попри заборону міськвиконкому, за участю Черкаських УДАРівців пройшла масова акція протесту «Три роки Януковича при владі».      
25 Лютого 2013 +Коментар | подобається

19 лютого о 13.00 на Соборній площі представники черкаського «УДАРу» спільно з опозиційними силами  вийшли на мітинг аби разом сказати своє «НІ!» антинародній політиці «покращення».
20 Лютого 2013 +Коментар | подобається

 Про це вчора 21 січня під час прес-конференції в Черкасах повідомила народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Оксана Продан.  

  Акція «Подаруй книжку», започаткована Політичною партією «УДАР Віталія Кличка», завершилася днями на Черкащині.  

  6 липня 2012 року в Черкасах на Соборній площі відбулися події, які міліція називає «згортанням наметового містечка». Проти кількадесяти мітингуючих з приводу прийняття Закону «Про засади мовної політики» за вказівкою зверху (усі розуміють хто міг дати такий наказ) вивели батальйон патрульно-постової служби м. Черкаси. Із застосуванням грубої фізичної сили протестувальників били та затримували. Пізніше всіх звільнили, а суд закрив проти них адміністративну через «відсутність складу злочину».  
20 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Акція протесту проти свавілля влади відбулася сьогодні на Соборній площі Черкас. Обурені діями зловмисників, які зіпсували бігборди із зображенням Віталія Кличка, на площі зібралися близько 180 прихильників партії «УДАР». Нагадаємо, у ніч з 13 на 14 вересня невідомі залили фарбою понад 20 бігбордів із зображенням лідера партії.   
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  У ніч на 14 вересня в Черкасах невідомі пошкодили близько двох десятків бігбордів із зображенням Віталія Кличка, заливши їх фарбою. Про це повідомляють в Черкаському обласному виборчому штабі «УДАРу».  
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Акція з нагоди боксерського поєдинку В.Кличка проводилася 08 вересня в Золотоноші по вул. Шевченка 159 на території літньої площадки ресторану «NORD OST» та піцерії «VIVA» з 21-00 до 2-00.    
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Кандидат у народні депутати від «УДАРу» - про хід акції «Люстрація влади» у Черкасах.  
8 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Під гаслом «Очистимо Україну» політична партія «УДАР Віталія Кличка» приступила до виконання одного зі своїх головних завдань, що полягає в усуненні Партії регіонів від влади.  
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 Прибиранням Золотоніського скверу імені генерала Неверовського «УДАРівці» розпочали масштабне прибирання країни від бруду і мороку.   
27 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У День Незалежності, 24 серпня, черкаські \\\"УДАРівці\\\" прибирали берег Дніпра навпроти парку по вулиці Сержанта Жужоми.  
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  Акцію «Очистимо Україну», приурочену Дню Незалежності, проведуть черкаські «УДАРівці» на березі Дніпра, навпроти центральної частини Черкас.  
22 Серпня 2012 +Коментар | подобається

«За два останні роки влада показала, що в Україні відсутня демократія. Ніхто не враховує думку громадськості під час прийняття законів, ніхто не реагує на викриття корупціонерів при владі. Влада або створює видимість уваги, або взагалі відвертається від людей», ­­- заявив Ярослав Нищик, активіст Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР ».    

12 липня о 18 годині на Соборній площі Черкас відбудеться акція протесту опозиційних партій, громадських організацій і просто не байдужих до дій влади черкащан «Україна без Януковича, Черкащина без Тулуба».  

  Активіст «УДАРу» про розгін міліціонерами наметового містечка на Соборній площі Черкас 6 липня