Останні події
  Під патронатом секретаря Черкаської міськради, члена Партії регіонів Віктора Горкуна було заплановано підписання соціальної угоди між комітетами самоорганізації населення та кандидатом у нардепи, регіоналом Володимиром Зубиком. Такі дії секретаря Черкаської міськради можна розцінювати як використання адмінресурсу на користь кандидата від влади, оскільки саме Віктор Іванович Горкун координує роботу комітетів самоорганізації населення. Про це під час прес-конференції 22 жовтня повідомили кандидати у народні депутати Олександр Радуцький та Олександр Чуприна.  
22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Київський апеляційний адміністративний суд 18 вересня задовольнив позов Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». У позові оскаржувалося проведення Чигиринською владою агітації за провладну партію та її кандидата на їхньому офіційному веб-сайті. Зазначимо, що голова Чигиринської райдержадміністрації Олександр Цисаренко водночас є головою районної організації Партії регіонів.
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Черкаський «УДАР» вимагає зняти агітаційний банер із дитячого парку «Казка»  
22 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  У понеділок, 20 серпня обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» провела акцію протесту «УДАРимо разом по адмінресурсу!». «УДАР» провів акцію на Соборній площі, де більшості політичних сил рішенням суду було висунуто рішення про заборону проведення акцій.  
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  У понеділок, 20 серпня о 13.00 на Соборній площі Черкас обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» проведе акцію протесту «УДАРимо разом по адмінресурсу!».     
17 Серпня 2012 +Коментар | подобається