Останні події
  Представники канівських міських та районних осередків Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", ВО "Батьківщина", ВО "Свобода" та Народного Руху України днями підписали угоду про створення Ради опозиційних сил Канівщини.  
19 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  У черкащан масові проблеми із зором: вони не бачать "покращення", яке наобіцяла влада Януковича, зокрема й голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб. Про це заявив заступник голови Черкаської міської організації політичної партії "УДАР" Дмитро Личко на спільній прес-конференції із ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина", що відбулася 18 березня.    
19 Березеня 2013 +Коментар | подобається

У ніч з 30 на 31 жовтня результати голосування у Канівській 197-й окружній виборчій комісії були під захистом "УДАРу". З учора приміщення комплексу "Авто-Ріка", де розташована ОВК, штурмували чотири рази.     
31 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Дані екзит-полу: Рейтинги  фаворитів на Черкащині    
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

 \"Підписання будь-яких угод до виборів - все одно, що почати будувати будинок не з фундаменту, а з даху\", - переконаний лідер \"УДАРу\" Віталій Кличко  
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Напередодні візиту Віталія Кличка на Черкащину зловмисники залили фарбою 7 рекламних щитів із зображенням лідера партії «УДАР». Інцидент стався у ніч із 10 на 11 жовтня.  
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  На бігбордах «УДАРу» з\'явився напис про Яценюка.          Бігборди із зображенням лідера політичної партії «УДАР» Віталія Кличка знову атакували зловмисники. Напередодні візиту до Черкас голови Ради Об\'єднаної опозиції «Батьківщина» Арсенія Яценюка невідомі залишили на бігбордах Кличка напис «Яценюк - наш Президент!»  

  Масштабну акцію протесту під гаслом «Регіональна» ДТП: Досить Топтати Правду!» провели уманські активісти Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 14 вересня на центральній площі міста Умань.  
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Під гаслом «Очистимо Україну» політична партія «УДАР Віталія Кличка» приступила до виконання одного зі своїх головних завдань, що полягає в усуненні Партії регіонів від влади.  
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Партія «УДАР» подала заяву про залучення в якості третьої особи у позові ВО «Батьківщина» до ЦВК щодо оскарження відмови в реєстрації кандидатами в народні депутати України Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.    
14 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Рух «Чесно» на Черкащині підтвердив, що «УДАР» - єдина партія, яка серйозно поставилась до відбору кандидатів у нардепи    

  Активіста «УДАРу» Ярослава Нищика, якого звинувачували “у злісній непокорорі законному розпорядженню працівникам міліції” під час розгону акції протесту проти мовного закону на Соборній площі Черкас, суд визнав невинним.