Останні події
  Черкаська обласна організація партії «УДАР» долучилася до вшанування Героїв Небесної Сотні. 21 лютого, черкащани згадували всіх тих, хто загинув у боротьбі  з тодішнім режимом в країні.    
21 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Сьогоднішній день оголошено в Україні Днем Героїв Небесної Сотні. Цього дня українці вшановуватимуть відвагу, силу духу та стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності. Особливим цей день буде для всіх, та, напевно, найважливішим він стане для тих, хто пройшов увесь Майдан. Серед таких - черкащанка Тетяна Богомол. Це сьогодні вона депутат Черкаської міської ради від партії «УДАР», а рівно рік тому у цей самий час вона була однією з активісток Майдану й палко боролася проти тодішнього режиму. На Майдані черкащанка була із 21 листопада і аж до 3 березня. 
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Двічі на тиждень у Черкасах можна буде отримувати безкоштовну юридичну консультацію, а за потреби ще й повний юридичний супровід. Безоплатні консультації містянам надаватиме юрист, заступник керівника Черкаської обласної організації партії «УДАРу» Руслан Дмитренко. 
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Черкаська обласна організація партії «УДАР» просить Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України перевірити, чим вмотивоване подорожчання хлібобулочних виробів в області.  Відповідне звернення «УДАРівці» вже направили голові територіального відділення. 
23 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Черкаські «ударівці» готові максимально допомагати правоохоронцям у виявлені на водоймах області браконьєрів.  
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Отримати будь-яку юридичну консультацію на безоплатній основі відтепер можна практично щодня. Юридичну допомогу, а подекуди й повний юридичний супровід, організували черкаські «ударівці».    
21 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Черкаські школярі, які займаються в секції  боксу, отримали ще більшу мотивацію для того, щоб розвиватися саме в цьому різновиді спорту. Надихнула їх перемога Олександра Усика, яку вони побачили на власні очі. А після бою черкщани змогли ще й поспілкуватися із українським боксером.    
20 Квітеня 2015 +Коментар | подобається