Останні події
  Представники канівських міських та районних осередків Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", ВО "Батьківщина", ВО "Свобода" та Народного Руху України днями підписали угоду про створення Ради опозиційних сил Канівщини.  
19 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  На виборчій конференції учасники обрали керівний склад: Голову та заступників.  

 Про це вчора 21 січня під час прес-конференції в Черкасах повідомила народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Оксана Продан.  

  Як заявила під час візиту до Черкас народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Оксана Продан нині більшість прийнятих законів, згодом можуть бути визнанні не легітимними.  

  Про це заявила народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики під час прес-конференції в Черкасах.  

  За словами народного депутата України від партії «УДАР Віталія Кличка», першого заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Оксани Продан нинішня влада робить все аби встановити тотальний контроль над українцями.  

  Нові керівні органи Смілянської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» були обрані у суботу, 9 лютого на звітно-виборчій конференції партії.  
12 Лютого 2013 +Коментар | подобається

«Пакети захисту» роздавали в Черкасах на День Святого Валентина
18 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Нові керівні органи Золотоніської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» були обрані у суботу, 17 лютого 2013 року на звітно-виборчій конференції партії.  
18 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  У місті Ватутіне Звенигородського району в п'ятницю, 16 лютого 2013 року було створено місцевий партійний осередок, який очолив молодий та успішний підприємець Володимир Захаревич.  
20 Лютого 2013 +Коментар | подобається

19 лютого о 13.00 на Соборній площі представники черкаського «УДАРу» спільно з опозиційними силами  вийшли на мітинг аби разом сказати своє «НІ!» антинародній політиці «покращення».
20 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  На щотижневу прес-конференцію опозиційних сил, що відбулася 18 лютого у Черкасах, «ударівець» Михайло Малінін з'явився у червоній футболці з написом «Голосуємо особисто». Саме в таких футболках народні депутати від «УДАРу» вже третій тиждень поспіль продовжують блокування трибуни з метою змусити депутатів від більшості дотримуватись Конституції України та регламенту і голосувати особисто. Серед блокувальників трибуни є й черкащанка - народний депутат від партії «УДАР» Ольга Белькова.  
20 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Із Міжнародним жіночим днем привітали активісти Молодіжного крила жительок Черкас    
8 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Черкаський «УДАР» представив «досягнення» команди Януковича та Тулуба    
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  25 лютого у Черкасах, попри заборону міськвиконкому, за участю Черкаських УДАРівців пройшла масова акція протесту «Три роки Януковича при владі».      
25 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Про це заявив Голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 1 березня на позачерговій прес-конференції, на яку лідери об'єднаної опозиції скликали журналістів внаслідок погроз від губернатора Тулуба, пов'язаних із його наміром фізично знищити лідерів опозиції Черкащини.  
2 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Черкаський обласний УДАР вітає жінок зі святом весни! Прийміть найщиріші вітання з 8 Березням, що за традицією символізує початок весни.       
7 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  9 березня 2013 року Шполянська районна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з головою осередку Юрієм Плосконосом та опозиційними організаціями політичних партій вшанували світлу пам'ять великого українського поета та громадського діяча Т.Г. Шевченка в місті Шпола, що на Черкащині.  
10 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  У черкащан масові проблеми із зором: вони не бачать "покращення", яке наобіцяла влада Януковича, зокрема й голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб. Про це заявив заступник голови Черкаської міської організації політичної партії "УДАР" Дмитро Личко на спільній прес-конференції із ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина", що відбулася 18 березня.    
19 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Нещодавно відновила свою роботу громадська приймальня голови Черкаської міської організації політичної партії «УДАР», Андрія Кондратенка.
20 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Черкаський «УДАР» спільно з «Батьківщиною», «Свободою» та «Фронтом змін» 21 березня пікетував приміщення облдержадміністрації. Представники опозиційних сил вимагали скасувати рішення про обмеження мирних зібрань та забезпечити вільний доступ до засідань міської й обласної рад.    
21 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  «Беркутівці» разом з молодиками-регіоналами блокували вхід у Будинок рад і не впускали на обласну сесію депутатів від опозиції.        
22 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Партія регіонів заплатила по 200 гривень молодикам за участь у провокаціях проти опозиції під час мітингів, що відбулися 21-22 березня біля Черкаського будинку рад. Про це "УДАРу" анонімно розповів один із "волонтерів", найманих регіоналами.  
24 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Нові керівні органи Золотоніської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" були обрані у суботу, 23 березня, на звітно-виборчій конференції партії.  
25 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Черкаський обласний осередок «УДАРу» обурений тим, що черкащани досі не отримали тролейбуси, подаровані почесним президентом ПАТ «Азот» та екс-кандидатом у нардепи Валентиною Жуковською напередодні парламентських виборів.    
29 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Народний депутат Рустам Раупов стурбований умовами, у яких працюють місцеві ЗМІ Черкащини. Особливо насторожили народного обранця останні події, пов'язані з блокуванням роботи сайтів «Провінції» та «Прочерку», що пов'язують із приїздом Президента.    
26 Березеня 2013 +Коментар | подобається