Останні події

Черкаський «УДАР» активізує діяльність

23 квітня 2012 року в приміщенні Cherkassy News TV відбулися загальні збори Черкаського обласного осередку партії «Удар» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка, що ознаменувало відродження осередку партії на обласному рівні.

До зборів долучились представники Уманської районної організації.
На порядку денному були поставлені питання щодо обрання голови ЧОО ПП УДАР та його заступника, обрання членів Ради та Ревізійної комісії, яку представлятиме 3 особи, і також відібрано делегатів на IX Всеукраїнський З’їзд партії «Удар», який відбудеться 28 квітня 2012 року в м. Запоріжжя.
За рішенням членів партії на посаду голови Черкаського обласного осередку одностайно було обрано Віталія Іляшенка. Заступником голови, за поданням члена партії Тетяни Кисіль, було обрано Кондратенка Андрія.
На початку засідання Віталій Іляшенко зробив коротку доповідь про існуючу ситуацію в осередку та визначився з основними напрямками роботи та повідомив, що Черкаська обласна організація налічує у своїх рядах 79 членів, 41 особа із яких лише нещодавно поповнили ряди партії.
Значна частина нових членів партії складає молодь, яка має досвід діяльності у сфері молодіжної політики Черкащини, тож нове керівництво Черкаської обласної організації партії «УДАР» сподівається на подальший інтенсивний розвиток та розбудову її структури.

  25 Квітеня 2012 +Коментар | подобається