Останні події

У Черкасах майже щодня безкоштовно консультує юрист

Отримати будь-яку юридичну консультацію на безоплатній основі відтепер можна практично щодня. Юридичну допомогу, а подекуди й повний юридичний супровід, організували черкаські «ударівці».

Нагадаємо, місяць тому в офісі Черкаської обласної організації партії «УДАР» почав працювати юрист. Двічі на тиждень він безкоштовно консультував черкащан.

-         На кожну консультацію приходило до десяти осіб з різними проблемами, - розповідає керівник черкаського «УДАРу», депутат міської ради Сергій Кудактін. - Стало зрозуміло, що двох днів на тиждень замало і ми прийняли рішення - запровадити додаткові консультації.

Тож тепер звертатися по кваліфіковану юридичну допомогу черкащани можуть із вівторка по п'ятницю. Юристи ж прогнозують, що чимало звернення від людей стосуватимуться, передусім, питань субсидій.

-         Часто люди просять юридичної допомоги у поверненні банківських вкладів. Були питання і по трудових відносинах. А останнім часом частішають запитання по субсидіях, - кажуть юристи.

Працюють юристи в офісі Черкаської обласної організації партії «УДАР» (бул. Шевченка, 266, оф. 405) Час консультацій із 15:00 до 18:00.  Попередній запис за тел. (094) 83-83-738 та 38-47-48.

 

 

  21 Квітеня 2015 +Коментар | подобається