Останні події

Черкаський «УДАР» просить Антимонопольний комітет перевірити законність подорожчання хліба

 

Черкаська обласна організація партії «УДАР» просить Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України перевірити, чим вмотивоване подорожчання хлібобулочних виробів в області.  Відповідне звернення «УДАРівці» вже направили голові територіального відділення.

-  Ми спостерігаємо чергове зростання ціни на хліб, і це попри запевнення влади, що в області вдосталь запасів пшениці, - кажекерівник Черкаської обласної організації партії «УДАР», голова фракції «УДАР» у Черкаській міській раді Сергій Кудактін. - Ціна на хліб зросла як у місті, так і по області. І немає жодних гарантій, що наступного місяця хліб знову не подорожчає.

В «УДАРі» переконані, що нинішні ціни на хлібобулочні вироби потрібно ретельно промоніторити. Варто з'ясувати, чим вмотивоване їхнє зростання. Та головне - необхідно запобігти подальшому подорожчанню хліба.

- Таку функцію, на мою думку, мала б виконувати інспекція контролю за цінами. Але наскільки мені відомо, наразі вона перебуває на стадії ліквідації, - зазначає Сергій Кудактін. - Тому ми й звертаємося до територіального відділення Антимонопольного відділення. Просимо їх перевірити, чи обґрунтоване  та чи законне зростання ціни на хліб. Бо ж якщо вартість хліба зростатиме й надалі, це може призвести до соціального вибуху серед населення.

 

 

  23 Березеня 2015 +Коментар | подобається