Останні події

У Черкасах безкоштовно консультуватиме юрист

 

Двічі на тиждень у Черкасах можна буде отримувати безкоштовну юридичну консультацію, а за потреби ще й повний юридичний супровід. Безоплатні консультації містянам надаватиме юрист, заступник керівника Черкаської обласної організації партії «УДАРу» Руслан Дмитренко.

- Як практикуючий юрист я добре знаю, що фахових консультації люди потребують постійно. Багато питань, які виникають у людей, можна вирішити звичайним зверненням, але як його правильно сформувати та куди направити і повинен порадити юрист. Але часто за такі послуги з людей беруть платню, - розповідає Руслан Дмитренко. - Та платні послуги не кожному під силу. Тому ми з колегами-«ударівцями» порадилися й вирішили надавати наш партійний офіс під кабінет безоплатних юридичних консультацій.

Юрист переконаний, що такі послуги стануть затребуваними серед населення. Тому, за словами керівника обласного «УДАРу», депутата Черкаської міськради Сергія Кудактіна, упродовж двох місяців надання безкоштовних юридичних послуг буде організовано і в районах та містах області.

- Наразі ми налагоджуємо цю роботу в районах та підшуковуємо фахових юристів, - говорить Сергій Кудактін. - Ми не виключаємо, що юристам доведеться не тільки консультувати, а й вести справи.

У Черкасах отримати юридичну пораду можна щовівторка та щочетверга із 15 до 18 години за адресою бул. Шевченка 266, каб. 405 (офіс партії черкаського «УДАРу»)

Детальніше за телефонами (094) 83-83-738 та 38-47-48 

 

  11 Березеня 2015 +Коментар | подобається