Останні події

На Черкащині вшанували Героїв Небесної Сотні

 

Черкаська обласна організація партії «УДАР» долучилася до вшанування Героїв Небесної Сотні. 21 лютого, черкащани згадували всіх тих, хто загинув у боротьбі  з тодішнім режимом в країні.

В обідній час близько тисячі черкащан зібралися на Соборній площі Черкас. Прийшли всі ті, хто рік тому був на Майдані в Києві та в Черкасах До центральної площі міста люди прямували двома колонами. Попереду кожної колони несли великий плакат із написом «Герої не вмирають. Революція триває». На поминальному мітингу не виголошували гасел, а згадували та вшановували пам'ять.

Черкаська «УДАРівка» Тетяна Богомол розповіла, чому у листопаді минулого року вона поїхала на Майдан і була там аж до кінця.

-         Тоді навіть важко було знайти перевізників, які не побоялися б возити людей на Майдан, - згадала вона. - Так само було і в інших областях. Але люди все рівно приїздили до Києва. На Майдані були всі області України. Зі перших днів допомагали кияни, а також відчувалася підтримка від черкащан. Тому хочу низько вклонитися всім, хто не лишався байдужим.

Вона також згадала і тих, хто був поруч з нею на Майдані постійно, зараз більшість із них на Сході.

Наприкінці вшанування черкащани запустили в небо сотню жовто-блакитних кульок із написами імен всіх Героїв.

 

 

  21 Лютого 2015 +Коментар | подобається