Останні події

Нардеп від «УДАРу» захищатиме свободу слова на Черкащині

 

Народний депутат Рустам Раупов стурбований умовами, у яких працюють місцеві ЗМІ Черкащини. Особливо насторожили народного обранця останні події, пов'язані з блокуванням роботи сайтів «Провінції» та «Прочерку», що пов'язують із приїздом Президента.

Як член Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, голова підкомітету з питань друкованих засобів масової інформації та Інтернету Рустам Бурханович вже надіслав депутатські звернення до обласних правоохоронних органів - УМВС та УСБУ з проханням провести розслідування нещодавніх подій.

- Усі вищевказані події вважаються  умисним перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів, що заборонено статтею 24 Закону України «Про інформацію», - наголосив народний депутат. - За це наступає відповідальність згідно із законами України і хтось має цю відповідальність понести. Хто саме - ми обов'язково з'ясуємо.

Згідно з чинним законодавством, протягом 10 днів міліція та служба безпеки мають проінформувати нардепа про перебіг розслідування, про який обов'язково буде повідомлено журналістам.

 

 

 

  26 Березеня 2013 +Коментар | подобається