Останні події

Іляшенко: "Регіонали використовують молодь як гарматне м’ясо"

 

Партія регіонів заплатила по 200 гривень молодикам за участь у провокаціях проти опозиції під час мітингів, що відбулися 21-22 березня біля Черкаського будинку рад. Про це "УДАРу" анонімно розповів один із "волонтерів", найманих регіоналами.

- Найманці Партії регіонів блокували вхід до Будинку рад та вчиняли сутички із представниками опозиції. У результаті вони постраждали і фізично, і матеріально, багатьом пошматували верхній одяг. Навряд чи хтось із них лишився задоволений наслідками. Тепер нехай подумають, чи варто було їм туди йти, якщо вони заробили двісті гривень, а збитки склали близько тисячі, - наголосив Віталій Іляшенко. Також він додав, що куратором молодиків-регіоналів на мітингу був начальник обласного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Вадим Береза.

- Методи роботи регіоналів не змінилися з 2004 року. Вони зганяють на мітинги студентів, пропонують заробіток і водночас залякують виключенням з вишу або проблемами у навчанні, якщо ті не погодяться. Відбирають лише хлопців міцної статури і ласих на швидкий заробіток, - каже Іляшенко.

За його словами, регіонали не зважатимуть на те, чи нанесуть цим хлопцям якусь шкоду. За їхню безпеку ніхто не відповідає, їх нахабно використовують як "гарматне м'ясо". Тому "УДАР" закликає молодих людей та їхніх батьків не боятися тиску влади, не погоджуватися на участь у подібних провокаціях та не продавати свою гідність.

 

 

  24 Березеня 2013 +Коментар | подобається