Останні події

"УДАР" увійшов у Раду опозиційних сил Канівщини

 

Представники канівських міських та районних осередків Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", ВО "Батьківщина", ВО "Свобода" та Народного Руху України днями підписали угоду про створення Ради опозиційних сил Канівщини.

Як повідомила підписант угоди - голова Канівської міської організації "УДАРу" Катерина Черняк, угода залишається відкритою для підписання іншими міськими та районними організаціями політичних партій та громадських організацій і об'єднань, що поділяють такі погляди.

Діяльність Ради опозиційних сил Канівщини базується на засадах відкритості, координації дій, рівноправного партнерства та відмови від взаємопоборювання.

- Наше об'єднання спрямоване на відстоювання основоположних свобод, гідності громадян. Ми спільно захищатимемо політичні, соціально-економічні, національно-культурні права та інтереси жителів міста Канева та Канівського району, - наголосила Катерина Черняк.

Рада опозиційних сил Канівщини бере на себе зобов'язання координувати діяльність організацій, які підписали цю Угоду, проводити спільні публічні акції, заходи, виступати із спільними заявами, зверненнями тощо, проводити узгоджену діяльність в органах місцевого самоврядування, створювати в місцевих радах спільні депутатські групи опозиційних сил, дотримуватись принципів підтримки, взаємоповаги та непоборення.

 

  19 Березеня 2013 +Коментар | подобається