Останні події

Штурм під дощем: «УДАРівці» прорвали кордон охорони та провели в обласну раду депутатів від опозиції

 

«Беркутівці» разом з молодиками-регіоналами блокували вхід у Будинок рад і не впускали на обласну сесію депутатів від опозиції.

Незважаючи на дощову погоду, сьогодні вранці кількасот активістів і прихильників Об’єднаної опозиції прийшли на площу біля черкаського Будинку рад, де мала відбутися обласна сесія. Там їх уже чекали представники Партії регіонів: вони розгорнули намети і прапори та виставили молодиків у спортивних костюмах. У палатках регіоналів агресивно налаштовані проти опозиції жіночки навмисно перекрикували опозиціонерів у гучномовець. На площу прибули працівники «Грифону» і «Беркуту», які пліч-о-пліч із молодими бійцями-регіоналами заблокували вхід до Будинку рад.

Першими з опозиції на площу прибули активісти партії «УДАР», зокрема весь міський осередок на чолі з головою організації Андрієм Кондратенком, які розгорнули намети і прапори та розпочали імпровізований мітинг. Згодом до них приєдналися представники «Батьківщини», «Свободи» і «Фронту Змін».

-                     Основна наша вимога – відставка губернатора Тулуба, - висловив думку мітингувальників Андрій Кондратенко. – Ми вважаємо, що обласна влада нівелює інтересами громадян та не виконує своїх зобов’язань.

На площу масово почали збиратися прихильники опозиції. Міліція та молодики-регіонали посилили кордон та не пропускали всередину народних депутатів від опозиції Костянтина Бондарєва та Сергія Пашинського, депутатів-опозиціонерів Леоніда Даценка, Миколу Булатецького.

Регіонали силою почали виштовхувати представників опозиції зі сходів біля Будинку рад. Під час сутичок у міліціонерів були зірвані бронежилети та збиті каски, а у молодиків від ПР – пошматовані куртки, синьо-білі парасольки та розірвані прапори.

Згодом кордон охорони був подоланий і у сесійній залі депутати від опозиції одразу заблокували трибуну. Вони скандували «Тулуба у відставку!». Губернатор зніяковів та наказав начальнику обласного УМВС Валерію Дерновому вивести із сесійної зали Даценка і Булатецького, що той і зробив. Незважаючи на спротив регіоналів, депутати-опозиціонери змогли озвучити всі свої заяви.

– Ми вистояли спротив регіоналів і показали їм справжню силу «УДАРу» і всієї опозиції, хоч і не змогли прорватися крізь кордон міліції та молодиків від Партії регіонів. Сьогодні ми знову переконалися в тому, що влада і бандити – заодно, що міліції допомагають «волонтери», яких найняли регіонали, – заявив голова Черкаської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Іляшенко. – У зв’язку з таким становищем, народні депутати від «УДАРу» пообіцяли підтримати Черкащину в подальшій боротьбі проти свавілля влади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

  22 Березеня 2013 +Коментар | подобається