Останні події

ВІТАЛІЙ ІЛЯШЕНКО: «НА КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ ПРИПАДАЄ БОРГ У 200 ДОЛАРІВ»

 

Черкаський «УДАР» представив «досягнення» команди Януковича та Тулуба

 

Черкаські УДАРівці спільно з опозиційними силами продовжують влаштовувати масові акції невдоволення чинною владою. 25 лютого черговою порцією протесту стала акція «Три роки Януковича при владі», після якої, керівний актив організації Політичної партії «УДАР» на прес-конференції у цифрах представив «досягнення» команди Президента та його соратника Тулуба на Черкащині.    

-  Три роки перебування при владі команди Януковича і- це час втрачених можливостей, розгулу корупції і великих боргів, - розпочав Голова Черкаської обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. - Цьогоріч на кожного українця, включаючи новонароджених, припадає борг щонайменше у 200 доларів.

Головний УДАРівець області нагадав, що замість обіцяної три роки тому мінімальної зарплати у 1500 грн., у 2013 році українці не отримають і 1150 грн. А замість обіцяної у 2010 році мінімальної пенсії розміром 1200 грн., українці отримали підвищення пенсійного віку на 5 років та необхідність мати на 10 років більше стажу.

Не стримує свого обурення діями влади і голова Черкаського обласного осередку громадської організації Всеукраїнської спілки Вчених економістів Петро Чернявський

-         Валютні резерви Нацбанку щороку тануть, при цьому катастрофічно збільшуються борги. Станом на 1 жовтня 2012 року зовнішній борг України становив $ 132,4 млрд. За останні три роки він зріс на третину, -  висловився Петро Олексійович. - І попри це у поточному році влада планує влізти у додаткові борги у сумі 135,53 млрд. грн.

Провальними є реформи команди Януковича.  Так, Конституційна псевдореформа повернула Януковичу повноваження Кучми, але він використовує її лише для збагачення найближчого оточення. «Адміністративна реформа», яка була спрямована на скорочення видатків органів влади, лише збільшила їх, зокрема для Адміністрації президента та силових відомств.

-                  Прикладом того є придбання дорогих автомобілів для керівництва Черкаської міліції, - продовжив перелік «досягнень» діючої влади голова Черкаської міської організації Політичної партії «УДАР» Андрій Кондратенко. - У «Медичній реформі» замість обіцяного збільшення фінансування галузі охорони здоров'я відбувається лише скорочення. На лікування СНІДу і туберкульозу у бюджет закладено лише 40% коштів від потреби, а для хворих на гепатити жодної копійки. Гучно анонсували «Курс економічних реформ» - жодна з них не реалізована. Економіка не працює.

Прикладом невдоволенням діями влади є великі соціальні протести проти нового Податкового кодексу, «мовного» закону, скасування пільг для «чорнобильців», в тому числі і на Черкащині. Цікаво, що після завершення чергової акції протесту у Черкаського губернатора Сергія Тулуба почала проявлятись ще більша параноя - він поставив металевий паркан біля своєї адміністрації, перетворивши центральну площу міста на якийсь концлагер. Прикро спостерігати УДАРівцям і за наслідками співпраці Партії вільних демократів із Регіоналами.

-                     Ми бачимо як Черкаський міськвиконком пішов у прямий зговір із Тулубом та додумався внести зміни до Регламенту Міськвиконкому, - зазначив Андрій Кондратенко. - За таких дій Черкаський міськвиконком не є законодавчим органом, а їх рішення не є законодавчим актом, а отже мер не має жодних конституційних повноважень встановлювати конкретні терміни повідомлення про мирні зібрання.

На думку Андрія Кондратенка, наслідком такого рішення можуть стати репресії проти організаторів та учасників зібрання, та хвилі невдоволень всієї опозиції та черкасців проти міської влади.

На останок, Віталій Іляшенко нагадав, що УДАР прийшов у владу для того, аби зламати режим Януковича і Донецької бригади, яка осіла у Черкасах.

Ми її зломимо, - твердо запевнив Віталій Володимирович. - Партія «УДАР» три тижня блокувала трибуну парламенту, вимагаючи персонального голосування, і домоглась цього.

 

«Покращення» у цифрах

1.     У 2013 році Україні потрібно віддати близько 9 млрд. дол. - найбільше за останні роки;

2.     У 2012 році в усіх основних групах товарів відбувалося підвищення цін у порівнянні з попередніми роками: охорона здоров'я - 19%, житло, електроенергія, газ та інші види палива - 31%, транспорт - 39%, освіта - 29%;

3.     За індексом сприйняття корупції у 2010 році Україна знаходилася на 134 місці, а 2012 спустилася на 144 з 176 країн;

4.     48,1% громадян України не підтримують діяльність Януковича. Три роки тому таких громадян було  27,7% (Центр Разумкова, листопад 2012 року);

5.     Не довіряють Януковичу 65,9% громадян (КМІС, лютий 2012 року).

 

 

  26 Лютого 2013 +Коментар | подобається