Останні події

«УДАР» боротиметься із «кнопкодавами» у кожній місцевій раді

 

На щотижневу прес-конференцію опозиційних сил, що відбулася 18 лютого у Черкасах, «ударівець» Михайло Малінін з'явився у червоній футболці з написом «Голосуємо особисто». Саме в таких футболках народні депутати від «УДАРу» вже третій тиждень поспіль продовжують блокування трибуни з метою змусити депутатів від більшості дотримуватись Конституції України та регламенту і голосувати особисто. Серед блокувальників трибуни є й черкащанка - народний депутат від партії «УДАР» Ольга Белькова.

- Це ганебно, коли купка «кнопкодавів» з порушенням Конституції приймає Закон, за яким змушують жити мільйони українців. У простого українця виникає питання: «Чому я маю дотримуватись Закону, коли депутати на нього плюють?» Наша позиція така: Закон мають дотримуватись всі незалежно від статусу, майнового становища і політичної приналежності, - вважає Михайло Малінін.

За його словами, блокування трибуни наразі необхідний крок, оскільки у влади немає стабільної більшості, тому кожен голос депутата і позиція кожної фракції є важливими. Гарантії особистого голосування дозволять депутатам об'єктивно віддавати голоси за ті питання, які вони підтримуватимуть, а не ті, які «спущені» з Банкової.

Боротьбу за персональне голосування «УДАР» із Верховної Ради переносить на місця, до всіх місцевих рад. Найближчим часом голова Черкаської обласної організації «УДАРу» Віталій Іляшенко звернеться до всіх голів місцевих рад з пропозицією внести на розгляд рад відповідні проекти рішень про внесення змін до регламентів щодо забезпечення особистого голосування.

Через відсутність контролю особистого голосування влада усіх рівнів може ухвалювати антинародні лоббістські рішення, які обходяться державному і місцевим бюджетам у чималі кошти. Куди ці кошти ідуть - не секрет: вони осідають у кишенях чиновників. Ми бачимо це по низьким зарплатам і пенсіям, розбитим дорогам тощо. Тому особисте голосування - це спосіб захисту від антисоціальних і корупційних законів.

 

  20 Лютого 2013 +Коментар | подобається