Останні події

«УДАР» вийшов на мітинг за відставку Тулуба

 

19 лютого о 13.00 на Соборній площі представники черкаського «УДАРу» спільно з опозиційними силами  вийшли на мітинг аби разом сказати своє «НІ!» антинародній політиці «покращення». Не зважаючи на заставлене військовою технікою місце проведення, присутність на площі молодиків із плакатами «геть опозицію», яких раніше помічали на акціях, організованих Партією регіонів, та досить прохолодною погодою, висловити своє невдоволення діями влади прийшло ще близько 200 черкасців.

- Ми тут зібралися, аби висловити оцінку роботи губернатора Сергія Тулуба, яку він називає "покращенням", - обурюється голова Черкаського обласного осередку політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. -  За два роки його діяльності кожен на собі відчув і побачив це "покращення". Подивіться на черкаські дороги, на проблему безробіття, утиски черкаського бізнесу!!...  "Дякуємо" Тулубу з Донбасу за "покращення" в Черкасах! Ганьба Тулубу! Банду геть!

По завершенні акції лідери опозиційних сил Черкащини осідлали один із бронетранспортерів, який стояв  на Соборній площі.

 

 

  20 Лютого 2013 +Коментар | подобається