Останні події

Головний юрист обласного «УДАРу» очолив Золотоніську районку

 

Нові керівні органи Золотоніської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» були обрані у суботу, 17 лютого 2013 року на звітно-виборчій конференції партії.

На конференції був присутній голова Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко, який закликав партійців стати міцною опозиційною силою в Золотоніському районі, контролювати всі прийняті міськрадою та райрадою рішення. У випадку, якщо вони погіршують життя місцевих жителів домагатися їх відміни у законний спосіб, пропонувати альтернативні рішення та тиснути на владу, щоб вона виконувала те, що обіцяла.

«Золотонісці мають побачити, що ми здатні бути конструктивною силою, лише тоді ми зможемо прийти до влади і дійсно змінити наше життя на краще», - зазначив Віталій Іляшенко.

Головою Золотоніської районної організації делегати конференції обрали Назара Крупку, який під час виборчої кампанії працював керівником юридичного відділу Черкаського обласного виборчого штабу партії «УДАР Віталія Кличка» та оскаржував в судах не мало гучних справ проти фальсифікацій виборів, до яких вдавалась Партія Регіонів.

«Тепер голові райдержадміністрації та меру Золотоноші доведеться несолодко, бо «УДАР» тепер всерйоз візьметься за них і промоніторить, наскільки законними є їхні рішення та дії», - наголосив Назар Крупка.

Головне для «УДАРу» - це вирішувати проблеми золотонісців і саме тому допомогти їм партія доручила досвідченому юристу, відданому партійцю - Назару Крупці. Допомагати Назару в роботі буде і депутат Антонівської сільської ради Анатолій Олексійович Сень, якого делегати конференції обрали заступником голови.

Найближчим часом «УДАРівці» планують реорганізувати і Золотоніську міську організацію.

 

 

  18 Лютого 2013 +Коментар | подобається