Останні події

«УДАР» за безпечний секс

 

«Пакети захисту» роздавали в Черкасах на День Святого Валентина

Свій «УДАРний набір» черкащани могли отримати майже в кожному районі міста. Кожен пакет містив засоби контрацепції та буклети з інформацією про те, як уберегти себе й партнера від хвороб у статевих стосунках.

Акцію «Захищене кохання» до Дня всіх закоханих влаштувало Черкаське обласне Молодіжне крило партії «УДАР Віталія Кличка» за підтримки організації «Люди, що живуть із ВІЛ» (ЛЖВ) та благодійного фонду «Від серця до серця».

Стан закоханості це неймовірне відчуття, яке тьмарить розум, - розповідає Руслан Лук'яненко, голова Молодіжного крила. - Тому часто самі не розуміємо, що коїмо під впливом бажань і тяжіння до коханої людини. Кохання і секс сьогодні крокують паралельно, і часто перешкоди на стежці одного з них провокують тяжкі наслідки для закоханих. Наше століття зуміло зробити секс мало не найголовнішою нашою турботою, зваливши на нього тягар кохання.. Метою акції «Захищене кохання» було дати деяку настанову молодим людям Черкаської області, щодо правильного - захищеного кохання, яке не руйнує, а оберігає. Кохайте і будьте коханими! - закликав Руслан Лук'яненко.

Спільними зусиллями Молодіжне крило «УДАРу» та ЛЖВ намагаються привернути увагу молоді до проблеми ВІЛ/СНІДу. У межах акції до Дня Святого Валентина черкащани також мали можливість пройти експрес-тест на наявність ВІЛу. Такі послуги надавали мобільні амбулаторії ЛЖВ по місту.

Кохайте й кохайтеся! Будьте здоровими!

 

  18 Лютого 2013 +Коментар | подобається