Останні події

Смілянський "УДАР" отримав нових керівників

 

Нові керівні органи Смілянської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» були обрані у суботу, 9 лютого на звітно-виборчій конференції партії.

Під час конференції голова Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко та його заступник Андрій Кондратенко розповіли про останні новини партії, боротьбу партії «УДАР» із кнопкодавством у Парламенті та поставили високі цілі перед партією на місцевих виборах.

- Політична партія «УДАР Віталія Кличка» здобула хороший результат на парламентських виборах 2012 року, що склав близько 20% голосів. У Вас є чудова нагода поборотися за посаду мера Сміли та створити потужну фракцію на наступних місцевих виборах», - заявив Віталій Іляшенко.

Головою ж Смілянської районної організації делегати конференції обрали Віталія Дігтяра, який під час виборчої кампанії працював заступником по змісту керівника 198-го окружного виборчого штабу. А заступником голови Смілянської районної організації було обрано Олену Солошенко.

Учасники конференції також анонсували і створення в найближчий час молодіжного крила партії у Смілянському районі. Серед делегатів знайшовся і кандидат на цю посаду.

 

 

 

  12 Лютого 2013 +Коментар | подобається