Останні події

У Черкасах Молодіжне крило «УДАРу» відновило роботу

 

На виборчій конференції учасники обрали керівний склад: Голову та заступників.

 

У день Тетяни, 25 січня 2013 року, відбулася виборча конференція ініціативної групи молодіжного крила Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», де було обрано голову молодіжного крила, його заступників та голову виконкому.

За рішенням учасників зборів головою Молодіжного крила обрали Руслана Лук'яненка, який відтепер захищатиме права та інтереси черкаської молоді. Заступниками голови обрали Олександра Лесика, колишнього керівника відділу з агітації 194 окружного штабу та Вікторію Галат, журналіста інформаційного відділу Черкаського обласного виборчого штабу політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

До керівних органів Молодіжного крила складу увійшло ще двоє осіб: Ольга Богатиренко - новобрана голова виконкому МК та Костянтин Василенко, який став головою контрольно-ревізійної комісії.

- Ми - молодь і саме в наших руках майбутнє України, - зазначив Руслан Лук'яненко, голова Молодіжного крила. - Опосередкована пасивність, яка панує сьогодні в суспільстві - це гальмо нашого розвитку. Тому ми ставимо за мету вказати молодим людям шляхи особистісного розвитку й показати їм перспективу світлого майбутнього. Але для цього ми маємо розуміти, що від кожного з нас залежить, як відбуватиметься розвиток держави, -  підсумував Руслан Лук'яненко.

Також очільник Молодіжного крила наголосив на тому, що сприятиме активізації молодіжного руху на Черкащині та разом з ініціативними й креативними членами команди звертатиме увагу влади на проблеми молодих людей.

 

  27 Січня 2013 +Коментар | подобається