Останні події

«УДАР» єдина фракція в парламенті, в якій всі народні депутати підписались під законопроектом про відміну депутатських пільг

 

Про це вчора 21 січня під час прес-конференції в Черкасах повідомила народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Оксана Продан.

«УДАР» вже почав активно виконувати, те що обіцяв під час виборів. Однією з головних обіцянок «УДАРівців» було домогтися скасування пільг депутатів, урядовців, та президента, тому вони розробили й подали відповідний законопроект. «УДАР» єдина фракція в парламенті, в якій всі 42 народні депутати Верховної Ради України, поставили свій підпис під законопроектом, який відміняє пільги високопосадовцям.

- Я впевнена, що ми їх відмінимо. Треба повернути наших високопосадовців на «землю», відмінивши спеціальну пенсію для президента, уряду і депутатів. Тільки так вони будуть працювати для людей, які їх вибрали. Нехай отримують таку саму пенсію, яку вони забезпечили громадянам. А коли уряд забезпечить нормальною пенсією простих людей, тоді й чиновники на неї заслужать, - зазначила народний депутат від «УДАРу» Оксана Продан.

За її словами, раніше не вдавалося відмінити депутатські пільги, через те, що законопроекти передбачали відміну спеціальної пенсії і для багатьох інших категорій громадян, яким вона дійсно необхідна. Зараз у законопроекті чітко зазначені народні депутати Верховної Ради, урядовці і президент. Тому тепер ніяких відмовок у прийнятті Закону в інших депутатів не повинно з'явитись.

Загалом «УДАРівці» самостійно або в співавторстві подали 118 законопроектів.

 

  22 Січня 2013 +Коментар | подобається