Останні події

Міський «УДАР» знову в дії

 

В Черкасах оновлено керівний склад міської організації «УДАРу»

4 грудня 2012 року відбулася виборча конференція Черкаського міського осередку партії «Удар» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка, де було обрано голову організації, його заступників, членів Ради та склад контрольно ревізійної комісії.

У зборах взяли участь  члени партії серед яких  представники обласного осередку «УДАРу». За рішенням делегатів зборів головою міської організації було обрано Кондратенка Андрія, який був кандидатом в народні депутати по 194-му одномандатному виборчому округу. Заступниками голови було обрано Дмитра Личка - колишнього очільника 197-го окружного виборчого штабу партії «УДАР Віталія Кличка» та Олену Петрову - екс-керівника інформаційного відділу Черкаського обласного виборчого штабу. Інна Ключка та Олександр Марченко, які керували Черкаським районним виборчим штабом та показали найкращий результат по області - 24,1% голосів за партію «УДАР», стали членами Ради міської організації. До складу ревізійної комісії увійшло троє осіб. Головою виконкому організації нові члени Ради міської організації зборів призначили Тетяну Богомол , яка під час парламентських виборів була заступником керівника 194-го окружного виборчого штабу.

- Значна частина складу організації - це люди незаплямовані політичним брудом, переважно молодь, яка прагне позитивних змін у нашому місті та готова створити заміну старим дискредитованим політикам, - зазначив Андрій Кондратенко. - Одним із перших завдань організації є вирішення долі фракції «УДАРу» в Черкаській міській раді.

Крім того, очільник міського «УДАРу» ставить перед собою завдання і по розбудові організації, здійснення контролю за діяльністю влади та у майбутньому формування потужної команди, що вирішуватиме проблеми міста, на які нинішня влада не звертає увагу.

 

 

  5 Грудня 2012 +Коментар | подобається