Останні події

"УДАР" висуває кандидата на посаду мера Кам’янки

 

На Черкащині Політична партія "УДАР Віталія Кличка" боротиметься за крісло міського голови Кам'янки, вибори якого відбудуться 16 грудня цього року. Про це під час прес-конференції 19 листопада повідомив голова Черкаської обласної організації "УДАРу" Віталій Іляшенко.

- 15 листопада нам вдалося зареєструвати Кам'янську міську організацію «УДАРу», і от ми висуваємо кандидата - чинного заступника міського голови Кам'янки Сергія Чередниченка. Ми сподіваємося, що опозиційні партії підтримають цю кандидатуру, - наголосив Віталій Іляшенко.

За словами очільника міської організації "УДАРу" Володимира Гарнаги, партійний актив Кам'янського "УДАРу" обрав кандидатом Сергія Чередниченка, оскільки той уже заручився значною підтримкою кам'янчан. Крім того, зараз ведуться переговори з місцевими осередки опозиційних сил - "Фронту Змін" і "Свободи" щодо підтримки кандидата від «УДАРу».

- На посаді заступника міського голови він працює вже три роки, тому добре знає проблеми міста та шляхи їх вирішення. Ця людина добре знає свою роботу, а це найголовніше, - наголосив очільник міського осередку «УДАРу».

Сам Сергій Анатолійович переконаний: його перемога дозволить здійснити важливі заходи для розвитку міста. Серед його планів - створити комунальні підприємства, які дозволили б економити і акумулювати кошти міського бюджету, а саме - аграрне підприємство та дорожньо-будівельну бригаду.

 

  19 Листопада 2012 +Коментар | подобається