Останні події

На «УДАР» напали з ножем!

 

Близько 16-ої години мобільно-оперативній групі Політичної партії «УДАР» Тальнівського районного штабу ножем пробили колеса на автомобілі. Сталося це поблизу районного штабу партії «УДАР Віталія Кличка», неподалік від якого працює штаб кандидата-самовисуванця Валентина Нечипоренка.

Інцидент трапився в той час, коли члени мобільно-оперативної групи забігли у штаб, аби перекинути відзняті фото- та відеоматеріали із зафіксованими порушеннями на виборах.

Як розповіла заступник керівника Тальнівського районного виборчого штабу «УДАРу» Тамара Гаюн, останнім порушенням, яке виявили спостерігачі від «УДАРу», було підвезення пенсіонерів автомобілями на виборчі дільниці. Після того, як «УДАРівці» зафіксували на фото та відео виявлені порушення і виїхали на штаб, слідом за ними їхав якийсь позашляховик.

- Бачили, як нас переслідував чийсь джип. Потім, очевидно, до нашої машини прислали якихось бандитів, які порізали ножем колеса, поки ми були у штабі. Страшно, що таке твориться серед білого дня. Сьогодні порізали колеса, а завтра можуть і нас... - каже Тамара Іванівна.

Про злочин «УДАРівці» відразу ж повідомили у правоохоронні органи. Наразі міліція проводить слідчі дії на місці злочину. За попередніми підрахунками, сума завданих збитків складає близько 2 тисяч гривень.

 

 

  28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається