Останні події

\"УДАР\": спершу – захист голосів, потім – коаліція

 

\"Підписання будь-яких угод до виборів - все одно, що почати будувати будинок не з фундаменту, а з даху\", - переконаний лідер \"УДАРу\" Віталій Кличко

В останній тиждень кампанії \"УДАР\" закликає демократичні сили оголосити мораторій на будь-яку взаємну критику і зосередитися на мобілізації виборців та спільній роботі над захистом підсумків голосування. Все це сприятиме створенню демократичної більшості у наступній ВР.

Днями голова Ради Об\'єднаної опозиції \"Батьківщина\" Арсеній Яценюк на засіданні парламенту закликав партію \"УДАР\" підписати ще до виборів угоду про створення демократичної коаліції в новій Верховній Раді.

У відповідь лідер \"УДАРу\" Віталій Кличко заявив, що спочатку необхідно виграти вибори і захистити результат волевиявлення, а вже потім об\'єднуватись для подальшої співпраці.

- У спорті якщо ти починаєш святкувати перемогу ще до бою - це дуже поганий знак. Не можна цього робити. Так і в політиці - треба спочатку виграти вибори і захистити отримані голоси виборців, які в нас спробують вкрасти. Логічно, що тільки після цього ми зможемо створювати коаліцію. Будинок ми ж будуємо не з даху, а з фундаменту, - наголосив Віталій Кличко.

Зараз партія \"УДАР\" готує повноцінну коаліційну угоду, яка передбачала би і конкретні плани законодавчої роботи, і практичні механізми співпраці. Такий проект буде надано після виборів, коли стане зрозумілий реальний розклад сил - і буде ясно, що конкретно треба буде робити.

Перепалки між опозиційними силами вигідні ПР

Дії опозиції на взаємне знищення будуть вигідні тільки Партії регіонів. Таку думку висловив кандидат у народні депутати по 194-му виборчому округу від Політичної партії \"УДАР Віталія Кличка\" Андрій Кондратенко.

За його словами, \"УДАР\" розраховує на взаєморозуміння та повагу від колег по опозиції. А ті політичні сили, які вдаються до кампанії ненависті, в результаті самі собі знижують рейтинг.

- ВО \"Батьківщина\" так і не зробила висновків з минулих поразок, коли чвари всередині опозиції призвели до перемоги партії влади, - заявив Андрій Кондратенко. - Ми маємо іти до перемоги зі спільною метою - подолати режим Януковича і не допустити Партію регіонів та її сателітів до влади. \"УДАР\" іде перемагати і буде формувати коаліцію демократичних сил після парламентських виборів!

Влада робить ставку на нечесну боротьбу

В Україні ведеться жорстке протистояння влади проти \"УДАРу\", оскільки влада дедалі більше боїться його перемоги. Знищення партійної агітації, перешкоджання зустрічі кандидатів із виборцями, розповсюдження листівок із чорним піаром - усі ці спроби чинить влада, аби дискредитувати \"УДАР\", який став для них опонентом номер один.

Лише у день візиту на Черкащину лідера Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка були зафіксовані численні випадки провокацій та використання адміністративного ресурсу з боку представників влади. Так, обласний осередок Партії регіонів виставив близько 15 агітаційних наметів Партії регіонів та розставив близько 30 партійних стягів на Театральній площі Черкас, де мала проходити зустріч черкащан із лідером партії «УДАР».

- Такі дії регіоналів перешкоджали проведенню заздалегідь анонсованої зустрічі Віталія Кличка з виборцями, - наголосив кандидат у нардепи від партії \"УДАР\" по 197-му виборчому округу Павло Філіпенко. - Влада боїться програти ці вибори \"УДАРу\", тому готується до фальсифікацій та робить ставку на нечесну боротьбу проти нашої партії.

Однак, за словами кандидата, усі спроби зупинити \"УДАР\" та його наміри зруйнувати існуючу корупційну систему в країні не завадять партії Віталія Кличка досягти успіху.

Не продай голос за подачку!

Майже по всіх мажоритарних округах Черкаської області провладні кандидати підкуповують виборців так званою соціальною допомогою розміром від 100 до 300 гривень. Деякі кандидати купують голоси за набір медичних препаратів та безкоштовне медобслуговування, надають безкоштовні юридичні послуги тощо.

Кандидат у нардепи від \"УДАРу\" по 199-му виборчому округу Василь Фурман закликав усіх людей голосувати так, як велить їм розум і серце.

- Ми знаємо, хто і скільки пропонує за галочку у бюлетені. Але не думайте, що вони віддають гроші зі своєї кишені. Це ваші гроші, і це лише мізерна частина того, що вони вкрали! Голосуйте так, як каже вам розум і серце, - наголосив Василь Фурман.

\"УДАР\" звертається до черкащан: лише від вас залежить, як швидко нам вдасться покласти край зловживанням режиму Януковича, подолати корупцію та збудувати в Україні країну рівних можливостей для кожного громадянина.

Шановний виборцю! Не будь байдужим - прийди і проголосуй! Завдамо УДАРу разом! Змінимо життя на краще!

 

  23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається