Останні події

Віталій Кличко – черкащанам: «Ми боремося за ідею, а вони – за гроші!»

 

Під час візиту до Черкас лідер партії «УДАР» відповів на запитання виборців.

Чимало черкащан виявили бажання поспілкуватися з Віталієм Кличком. Найбільше громадян цікавило, чи не об\'єднаються «УДАРівці», попри всі обіцянки, з Партією регіонів.

- Даю слово, що ні з Партією регіонів, ні з КПУ ми ні за яких умов не співпрацюватимемо. Нас намагаються купити, на нас тиснуть, але я ніколи не продавався. Ми боремося за ідею, а вони - за гроші! - запевнив лідер «УДАРу».

На запитання про те, чи не візьме із часом Віталій назад усі свої слова й обіцянки, всесвітньо відомий спортсмен заприсягнувся завжди бути чесним із виборцями.

- Я ніколи не червонів і не червонітиму за свої вчинки. Немає такої людини, при зустрічі із якою я б відводив очі в сторону. І я зроблю усе від мене залежне і не загублю те найцінніше, що в мене є, - ім\'я і репутацію. Аби здобути це, люди працюють усе життя. А загубити все можна за одну хвилину.

Не менш важливим питання, яке хвилювало черкащан, став вектор розвитку внутрішньої політики України.

- Ми, всі українці, і є європейці - географічно, ментально, культурно, історично. Але ми дуже далекі від Європи по стандартах життя. Ми будемо автоматично європейцями, якщо розробимо правила гри. Якщо закон працюватиме, ми автоматично станемо європейцями. За п\'ять років грузини змогли виробити довіру до міліції, досягти нульового відсотка корупції. Ми також можемо, ми вивчаємо цей досвід, ми запропонували створення Антикорупційного бюро, коли владу контролюватиме громадськість. Наша мета: жити за європейськими стандартами. Ми повинні будувати відносини із сусідами з повагою, але виходячи з інтересів України, - пояснив Віталій Кличко.

 

 

  22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається