Останні події

Екс-мер та кандидат від «УДАРу» присягнув, що ніколи не стане тушкою

 

Під час візиту до Черкащини лідера політичної партії «УДАР» Віталія Кличка 16 жовтня колишній міський голова Сміли, а нині - кандидат в народні депутати від «УДАРу» по 198-му виборчому округу Андрій Колесник урочисто присягнув на вірність українському народові і запевнив, що ніколи не стане тушкою.

- Я присягнув партії «УДАР» і хочу зараз, дивлячись вам у вічі, сказати, що ніколи в житті не стану тушкою. Я знаю, що таке мати совість і гідність. Я закликаю вас: прийдіть на вибори, здивуйте владу і доведіть, що ви не товар, а народ України, - сказав кандидат.

Після цього Андрій Валерійович дав ту ж клятву, що й на з\'їзді політичної партії.

- Я клянусь не продатись! Клянусь, прийшовши до влади, бути з опозицією, ніколи не покинути фракцію партії Кличка, у жодному разі не мати стосунків із Партією регіонів та їхніми сателітами. Я клянуся служити народу України! - сказав екс-мер Сміли.

Натомість Віталій Кличко попросив підтримати Андрія Колесника на виборах народних депутатів 28 жовтня.

- Ми вас не зрадимо і не розчаруємо, - запевнив Віталій Володимирович. - Ми поставили перед собою мету побудувати сучасну Україну, в якій кожен українець буде себе впевнено почувати, матиме гідну роботу, заробітну плату, соціальні стандарти та медичне забезпечення.

 

  22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається