Останні події

У Черкасах кандидат-самовисуванець об’єднав зусилля із «УДАРом»

 

Кандидат-самовисуванець по виборчому округу №194, голова громадського об\'єднання «Черкаси - твій дім» Петро Чернявський оголосив про зняття себе з реєстрації на користь кандидата у нардепи від партії «УДАР Віталія Кличка» Андрія Кондратенка. Про об\'єднання своїх зусиль кандидати повідомили 11 жовтня під час прес-конференції у Черкасах.

За словами Петра Олексійовича, рішення зніматися з виборчих перегонів виникло не спонтанно. Він вважає, що необхідно об\'єднувати зусилля, аби не розпорошити голоси, і щоб знову не перемогли ті сили, які завжди були при владі.

- Нарешті з\'явилася нова політична сила з новим лідером, якого знає не лише Європа, а й увесь світ. Віталій Кличко має дві вищі освіти, володіє чотирма мовами, і принаймні не плутає Ахметова з Ахматовою, - наголосив Петро Чернявський. - У команді Віталія Кличка зібралися всі мої друзі, однодумці, партнери. Тому я вирішив підтримати кандидата від партії «УДАР» Андрія Кондратенка. Він не горлопан, як деякі кандидати від опозиції, які ламають турнікети і більше нічого в житті не вміють. Він відповідальна, порядна людина. У нього інша ментальність, ніж у тих, хто з роками дискредитував себе.

У свою чергу кандидат від «УДАРу» Андрій Кондратенко заявив, що така консолідація дасть змогу піти назустріч одне одному і досягти успіху.

- Ми давно йшли до об\'єднання. Я знайомий з Петром Чернявським ще з виборів мера, на яких він увійшов у трійку лідерів. Я впевнений, що наша співпраця буде тісною і на місцевих виборах, - підсумував Андрій Олександрович.

 

  11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається