Останні події

Віктор Пинзеник: Створення сприятливих умов для розвитку української економіки є одним із пріоритетів програми партії «УДАР»

 

Створення прозорих умов для ведення бізнесу, прогнозований обмінний курс, справедлива система оподаткування, усунення тотальної залежності бізнесу від українського чиновника - такими є основні цілі програми партії «УДАР». Про це розповів представник політичної сили «УДАР» Віктор Пинзеник, перебуваючи 11 жовтня з візитом у Черкасах.

Серед основних напрямків макроекономічної політики «УДАРу» Віктор Пинзеник назвав, зокрема зниження інфляції, усунення бюджетних причин цінової нестабільності (дефіциту бюджету), гнучкість та прогнозованість обмінного курсу і його фіксація за результатами торгів на міжбанку. Оздоровлення банківського сектора шляхом очищення його портфелів від проблемних активів, швидких прозорих процедур ліквідації проблемних банків, скасування деяких неправильних податків сприятиме перетворенню банків у надійного партнера української економіки.

«Податкова система має базуватися на трьох основних принципах: справедливість, нова філософія адміністрування (режим адміністрування податків обмежений перевірками тих, хто уникає їх сплати), скасування обмежень щодо збитків минулих періодів», - зазначив економіст.

Важливим питанням у державі залишається подолання корупції. Фундаментальне значення в боротьбі з корупцією має усунення причин, що провокують корумповані дії. Ці причини зумовлені непотрібною і часто шкідливою залежністю громадянина від чиновника. Реформа інститутів влади від партії «УДАР» покликана ліквідувати зайві дублюючі ланки у системі органів влади. Необхідність у непотрібних візитах до чиновників, в отриманні низки «зайвих» дозволів зникне.

Глибоких реформ потребує і аграрний сектор. Політична сила, яку представляє Віктор Пинзеник, відстоює обмеження купівлі землі резидентами України, скасування податків на експорт аграрної продукції, створення інфраструктури оптового ринку, скасування торгових обмежень та інших регуляторних норм, що монополізують ринок.

Ці та інші кроки реальні для втілення їх у життя за умови, що є бажання і політична воля до змін. Така воля є у політичної сили «УДАР» Віталія Кличка, переконаний В.Пинзеник. «В Україні є команда, яка має волю до змін, сповідує і дотримується моральних цінностей, що є дуже важливим», - резюмував Віктор Пинзеник.

 

  11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається