Останні події

Міська влада у Городищі перешкоджала «УДАРу» відкрити пам\'ятний знак

 

Урочисте відкриття пам\'ятного знаку загиблим воїнам Великої вітчизняної війни відбулося 10 жовтня Городищі за участю кандидата в народні депутати під №3 у списку партії «УДАР Віталія Кличка» Валентина Наливайченка.

Напередодні міський голова Городища Володимир Мирошник забороняв встановлювати пам\'ятний знак загиблим воїнам, оскільки міська рада не давала на це дозволу. Представники влади погрожували підігнати трактора та знести пам\'ятного хреста. Однак громада міста та «УДАРівці» захистили пам\'ятний знак і перешкодили його знесенню.

Близько ста городищан прийшли на освячення та урочисте відкриття пам\'ятного знаку. Отець Василь провів панахиду і освятив хреста, подякувавши при цьому партії «УДАР» і особисто її лідеру Віталію Кличку за небайдужість до пам\'яті загиблим.

- Скільки років пройшло з того дня, як тут полягли мирні жителі і солдати - ніхто не згадав. Але, бачите, в Господа все записано. На щастя, знайшлись такі люди, як представники партії «УДАР». У день встановлення символу християнства на цій братській могилі хочу подякувати Віталію Кличку. Дай Боже йому здоров\'я й миру! - сказав отець Василь.

До відкриття пам\'ятного знаку долучився екс-голова СБУ, третій номер у списку «УДАРу» Валентин Наливайченко. Він закликав громаду міста піклуватися за символами пам\'яті та не давати їх знищувати нечестивим людям.

- Дякую городищанам за вашу ініціативу, за те, що постав хрест пам\'яті на могилі тих, хто віддав своє життя заради нас. Для кожного з нас, хто зараз із Віталієм Кличком, це непрості події. Ми усюди підтримуємо такі місця, повертаємо пам\'ять, - наголосив Валентин Олександрович. - Я прошу вас, дорога громадо, пильнувати за цим місцем разом. Щоб законами закріпити право кожної громади вирішувати на власний розсуд, де встановлювати пам\'ятні знаки і вшановувати наших героїв.

 

  11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається