Останні події

Валентин Наливайченко зустрівся з виборцями у Звенигородці

 

Колишній голова СБУ побував у Звенигородці в межах свого візиту до Черкаської області.

Зустріч із громадськістю Звенигородки відбулася прямо в центрі міста, оскільки міська влада відмовилася надати приміщення для заходів, які проводить «УДАР». Утім, прохолодний день не став на заваді тим, хто хотів поспілкуватися з кандидатом у нардепи від партії «УДАР» Валентином Наливайченком і особисто поставити йому запитання.

- Насправді те, що сьогодні відбувається в державі, ми називаємо «окупація корупцією». Те, як влада байдуже ставиться до людей, відгородилася, фактично самоусунулася і займається лише дерибаном народного бюджету. Саме це ми називаємо корупцією. Ми прийшли, щоб зламати цю антинародну корупційну систему, - запевнив виборців третій номер у списку «УДАРу».

Кандидат в народні депутати України від партії «УДАР Віталія Кличка» по одномандатному виборчому округу №199 Василь Фурман зазначив, що «УДАРівці» прийшли омолодити владу. На його думку, потрібно повністю переорієнтувати державну політику, яка сьогодні направлена на олігархів. Потрібно звертати більше уваги на українське село. Потрібно створювати умови для того, щоб країна розвивалася, а теперішня влада не може цього зробити.

Найбільше жителів Звенигородки цікавило питання, чи об\'єднаються опозиційні сили в одну. Як пояснив Валентин Наливайченко, опозиція вже об\'єднується.

- Ми говоримо про те, що треба створити проукраїнську більшість. Об\'єднатися з опозиційними силами, всіма, які пройдуть. Для чого? Для того, щоб усунути від влади Партію регіонів та її сателітів. Ми усвідомлюємо, що не об\'єднавшись нічого не змінимо. Відповідальність понад усе! - прокоментував ситуацію Валентин Наливайченко.

 

 

  11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається