Останні події

У Черкасах Валентин Наливайченко підбив перші підсумки «Люстрації влади»

 

Партія «УДАР» провела перший етап програми «Люстрація влади», що розгорнута на всій території України.

«УДАР» зібрав понад 3 тисячі заяв про корупцію, які передасть новоствореному Антикорупційному агентству. Про це 10 жовтня на прес-конференції в Черкасах повідомив екс-голова СБУ, кандидат в народні депутати від «УДАРу» (№3 у списку) Валентин Наливайченко.

Із 1 вересня до 1 жовтня у громадських приймальнях та агітаційних наметах політичної партії «УДАР» кожен міг заповнити спеціальний бланк, залишивши повідомлення про особу, яка зловживає своїм службовим становищем. А саме - вказати його прізвище, ім\'я, місце роботи та обставини, за яких було вимагання або отримання хабара. Заповнені бланки можна було залишити у спеціальних скриньках. Крім друкованої форми бланку, громадяни активно заповнювали відповідну електронну форму на сайті «Люстрація влади».

Підсумовуючи перший етап акції, Валентин Наливайченко подякував громадянам, які долучилися до акції і запевнив, що кожне звернення, отримане на першому етапі акції, буде опрацьоване та взяте під контроль.

- Ми хочемо, щоб «УДАР» став центром антикорупційної коаліції у парламенті та центром антикорупційного руху в суспільстві. У команди партії «УДАР» є політична воля і мужність створити антикорупційне агентство, підпорядковане і підзвітне тільки Верховній Раді. Саме воно буде тим реальним засобом, котрий поборюватиме корупцію. Керівним органом Антикорупційного агентства буде Громадська рада, до якої увійдуть також журналісти та правозахисники, які не заплямували себе корупційною співпрацею з владою, - наголосив Наливайченко.

За його словами, у роботі антикорупційного органу братимуть безпосередню участь громадські організації та журналісти, які складуть присягу у ВР, тож Антикорупційне агентство буде під жорстким громадським контролі, постійно звітуватиме та оприлюднюватиме матеріали антикорупційних розслідувань.

Як зазначив голова обласного штабу Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Іляшенко, черкащани сповістили про 127 корупціонерів. Всього ж було зібрано 215 бланків з повідомленнями про корупційні діяння. Найбільше скарг від черкащан надійшло на працівників паспортних столів, лікарень, пологових будинків, управлінь Державтоінспекції та земельних ресурсів.

Результати проведення акції у Черкаській області свідчать про те, що проблема корупції є справді наболілою. Черкащани проявили свою самосвідомість та громадянську позицію і активно повідомляли про тих, хто бере хабарі чи скоює інші неправомірні дії.

Програма «Люстрація влади» триватиме і буде розширена не тільки на корупціонерів, а й на фальсифікаторів волі виборців.

 

 

  11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається