Останні події

На Черкащину приїде Валентин Наливайченко

 

У середу, 10 жовтня на Черкащину завітає Валентин Наливайченко - екс-голова Служби безпеки України, третій номер у списку Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». У межах свого візиту він відвідає Черкаси, Городище і Звенигородку.

У Черкасах Валентин Олександрович зустрінеться із журналістами на прес-конференції, щоб розповісти про перші результати Всеукраїнської акції «Люстрація влади» та шляхи знищення підвалин корупційної системи, які пропонує партія «УДАР» у своїй передвиборній програмі. Прес-конференція розпочнеться о 10:30 у КП «МІА «Черкаси» (вул. Хрещатик, 221).

О 14:00 у м. Городище (вул. Миру, поблизу автовокзалу) Валентин Наливайченко візьме участь в урочистому відкритті пам\\\'ятного знаку загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни.

О 16:00 у м. Звенигородка (школа мистецтв, вул. Шевченка, 77) Валентин Олександрович зустрінеться з місцевими жителями, аби обговорити їхні проблеми та запропонувати кроки для їх вирішення. Участь у обговоренні також візьме кандидат у нардепи по 199-му виборчому округу Василь Фурман - економіст і громадський діяч, ректор Київського інституту банківської справи. Всі охочі зможуть поставити свої запитання, а також вступити в дискусію стосовно обговорюваної теми.

 

  9 Жовтня 2012 +Коментар | подобається