Останні події

«УДАР» завершив полювання на корупціонерів

 

На Черкащині виявлено 147 чиновників, яких звинувачують у корупції. Саме стільки повідомлень під час всеукраїнської акції «Люстрація влади - повідом про корупціонера»  надійшло до черкаського обласного штабу Політичної партії «УДАР» впродовж останнього місяця від черкащан.

Із 1 вересня до 1 жовтня кожен черкащанин у громадських приймальнях та агітаційних наметах політичної партії «УДАР» міг заповнити спеціальний бланк, залишивши повідомлення про особу, яка зловживає своїм службовим становищем. А саме - вказати його прізвище, ім\'я, місце роботи та обставини, за яких відбувся процес отримання хабара. Заповнені бланки можна було залишити у спеціальних скриньках. Крім друкованої форми бланку, черкащани активно заповнювали відповідну електронну форму на сайті «Люстрація влади». За підсумками акції, найбільше скарг від громадян надійшло на працівників паспортних столів, лікарень, пологових будинків, управлінь Державтоінспекції та земельних ресурсів.

«УДАР» пропонував громадянам не лише інформувати про будь-які прояви чиновницьких зловживань, але й надавати пропозиції конкретних дій для подолання корупції в Україні.

За словами голови обласного штабу Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталія Іляшенка, результати проведення акції у Черкаській області свідчать про те, що проблема корупції є справді наболілою. Черкащани проявили свою самосвідомість та громадянську позицію і активно повідомляли про тих, хто бере хабарі чи скоює інші неправомірні дії.

Усі зібрані під час акції «Люстрація влади» дані щодо дій посадових осіб будуть систематизовані та передані до відповідних правоохоронних органів, а згодом - на розгляд Антикорупційного агентства, яке планує створити «УДАР.

 

 

  6 Жовтня 2012 +Коментар | подобається