Останні події

З ефіру випав Зубик

 

 

Кандидат у нардепи по 195-му мажоритарному округу, член Партії регіонів Володимир Зубик не з\'явився на телевізійні дебати з кандидатом від «УДАРу» Олександром Чуприною.

            Відкритий діалог між Володимиром Зубиком та кандидатом у народні депутати від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександром Чуприною мав відбутися вчора о 22:30 в прямому ефірі ТРК «Рось». Однак ані Зубик, ані його представники на дебати не прийшли.

            За словами Олександра Чуприни, телевізійні дебати - це той формат розмови, який запропонував сам Володимир Зубик.

- Із моїм конкурентом Володимиром Зубиком ми зустрілися в селі Медведівка Чигиринського району і там домовилися про проведення телевізійних дебатів. Це була моя пропозиція. Я відвідав його зустріч із виборцями, послухав його позицію і запропонував там же перед жителями села Медведівка провести дебати. На що Володимир Володимирович відповів, що наразі не має часу, але пропонує і заздалегідь погоджується на телевізійні дебати, - розповідає кандидат від «УДАРу».

Олександр Чуприна виключає ймовірність того, що Зубик міг бути недостатньо поінформованим про телевізійні дебати.

- До працівників телерадіокомпанії «Рось» я мав звернення в усній формі про проведення телевізійних дебатів. Представники прес-служби черкаського обласного осередку політичної партії «УДАР Віталія Кличка» зв\'язалися із прес-секретарями Володимира Зубика.  Сьогодні в нього була запланована зустріч із виборцями в селі Іркліїв Чорнобаївського району, я спеціально заздалегідь приїхав туди для того, аби нагадати йому про сьогоднішній прямий ефір. На жаль, я не зміг побачити Володимира Володимировича, але були присутні його представники і я публічно сказав, що о 22:30 я чекаю на нього на ТРК «Рось», - говорить Олександр Чуприна.

Кандидат-«УДАРівець» наголошує, що залишається відкритим до публічних діалогів із кожним зі своїх опонентів по 195-му округу.

 

  5 Жовтня 2012 +Коментар | подобається