Останні події

Куди дивиться міліція? У Золотоноші знову «поцупили» орендовані «УДАРом» білборди

 

Правоохоронні органи і суди в\\\'яло реагують на порушення законодавства під час виборчої кампанії. Черговий доказ цьому - бездіяльність правоохоронців з приводу чергової незаконної переклейки золотоніських білбордів, орендованих Політичною партією «УДАР Віталія Кличка», на рекламу Партії регіонів.

У ніч з 4 на 5 жовтня білборди «УДАРу» вкотре постраждали від довгих рук провладної партії. Цього разу було «покращено» 9 рекламних площ.

Нагадаємо, що це далеко не перший випадок «крадіжки» «УДАРівських» білбордів у Золотоноші. У ніч із 19 на 20 вересня 6 білбордів, а 26 вересня ще 4 білборди «УДАРу» було заклеєно рекламою провладної партії.

- Таке враження, що Партії регіонів немає більше чим зайнятися, окрім брудних провокацій і протизаконних дій. Вони розуміють, що чесно їм ці вибори не виграти, - говорить заступник голови Черкаського обласного штабу партії «УДАР Віталія Кличка» Михайло Малінін. - Але виникає чітке запитання до правоохоронних органів, до судової влади: чому вони не реагують на ці порушення належним чином? Пригадується сумнозвісний анекдот «Дивне поруч! Правоохоронець Петров, просто заплющивши очі, заробив тисячу доларів». Може, і в Золотоноші правопорушення «продаються», як сало на базарі?

Черкаський «УДАР» в черговий раз склав акти про порушення виборчого законодавства та готує звернення до правоохоронних органів та виборчих комісій. Однак, дивлячись на досвід подібних звернень, великих надій на належне реагування правоохоронців «УДАРівці», на жаль, не покладають. За словами керівника юридичного відділу обласного штабу партії «УДАР» Назара Крупки, черкаський «УДАР» не вперше стає свідком ситуації, коли судові та правоохоронні органи в нашій державі не здійснюють правосуддя і не захищають права громадян і суб\\\'єктів виборчого процесу. Натомість вони стають на захист провладних партій або представників влади.

 

  5 Жовтня 2012 +Коментар | подобається