Останні події

У прихильники Кличка «приписали» Яценюка

 

На бігбордах «УДАРу» з\'явився напис про Яценюка.

         Бігборди із зображенням лідера політичної партії «УДАР» Віталія Кличка знову атакували зловмисники. Напередодні візиту до Черкас голови Ради Об\'єднаної опозиції «Батьківщина» Арсенія Яценюка невідомі залишили на бігбордах Кличка напис «Яценюк - наш Президент!»

         На разі відомо про сім бігбордів, які були зіпсовані написами в ніч із 2 на 3 жовтня. Керівництво Черкаського «УДАРу» вважає, що дії зловмисників спрямовані на те, аби цілеспрямовано скомпрометувати опозиційні сили.

- Напис на бігбордах із зображенням Віталія Кличка - це чергова провокація з боку провладних сил, спрямована на те, щоб «зіткнути лобами» опозиційні партії, які можуть створити в парламенті демократичну більшість. Крім того, як Віталій Кличко, так і Арсеній Яценюк, імовірно, братимуть участь у президентських виборах. А тому такі дії з боку влади можна сприймати лише як провокацію і реагувати на них не варто, - коментує ситуацію голова Черкаського обласного осередку Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Іляшенко.

Представники Об\'єднаної опозиції також наголошують на тому, що громадянам не потрібно піддаватися на провокації влади і її прислужників, які докладають усіх можливих зусиль, аби нацькувати «УДАР» на «Батьківщину».

- Об\'єднана опозиція не причетна до цих написів. Ми поважаємо кожну політичну силу і намагаємося брати участь у виборах чесним шляхом. Як ви пам\'ятаєте, раніше наші бігборди теж були зіпсовані, лише рекламні щити Партії регіонів залишаються «чистими». Із цього кожен розуміє, хто саме займається провокаціями, - зауважує заступник керівника обласного виборчого штабу Об\'єднаної опозиції Черкаської області Наталія Старікова.

Обидві політичні сили сходяться на тому, що опозиція має діяти спільно, аби разом протидіяти фальсифікаціям із боку влади та Партії регіонів.

 

  3 Жовтня 2012 +Коментар | подобається