Останні події

Під стінами черкаського суду «УДАРівці» влаштують мітинг на захист чесних виборів в Умані

 

Сьогодні, 2 жовтня, о 15:00 активісти обласного осередку Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» проведуть під стінами Черкаського окружного адмінсуду мітинг проти численних фальсифікацій і порушень в окружній виборчій комісії №200, що в місті Умань. Саме в цей час суд розглядатиме справу про визнання дій членів ОВК про внесення змін до розподілу керівних посад у дільничних виборчих комісіях протиправними.

Українські засоби масової інформації вже повідомляли про масований підкуп виборців 200-го округу. Тепер мова йде про підробку документів з боку тих членів окружної виборчої комісії, які підконтрольні кандидату у нардепи Антону Яценку. Тому «УДАР» наполягає на припиненні перерозподілу керівних посад в ОВК, оскільки дані дії призведуть до непрозорих та сфальсифікованих виборів.

У зв\'язку з масовими фальсифікаціями під час виборчого процесу чотири кандидати по округу, зокрема і кандидат від \"УДАРу\" Антон Котвіцький, об\'єднали свої зусилля та влаштували довгострокову акцію протесту. Наразі у центрі Умані утворено наметове містечко з 12 наметів.

На знак підтримки уманчан, які борються за чесні вибори, «УДАР» збирає мітинг під стінами суду, який повинен об\'єктивно та неупереджено розглянути дану справу та припинити порушення членами ОВК виборчого законодавства.

 

  2 Жовтня 2012 +Коментар | подобається