Останні події

Віталій Іляшенко: Меморандум Партії регіонів – «замануха» для інших партій!

 

Меморандум про проведення псевдосправедливих виборів на Черкащині підписали днями представники різних політичних сил. Цікаво, що підписання документу, який нібито гарантує проведення чесних виборів, ініціювала Партія регіонів. Черкаський «УДАР» офіційно заявляє про те, що не співпрацюватиме з Партією регіонів та її сателітами, а також не братиме участі в підписанні жодних документів.

Серед партій, які будуть спільно з Партією регіонів «проводити конструктивну та толерантну виборчу кампанію», - ВГО «Союз Чорнобиль України», Європейська партія України, ВПО «Жінки за майбутнє», Партія вільних демократів, КПУ, Народна партія, Партія зелених України, партія «Зелена планета».

Як пояснює голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко, пропозиції стосовно підписання меморандуму надходили і до представників партії Віталія Кличка. Утім, позиція «УДАРу» принципова.

- Керівництво центрального штабу партії «УДАР» нас завчасно повідомило про те, що Партія регіонів намагатиметься вести певні переговори. Нас відразу застерегли стосовно того, щоб жодних документів ми не підписували, - розповідає Віталій Іляшенко, - Взагалі необхідність у меморандумі виникла тоді, коли відбулася зустріч між Тулубом і представником посольства США, яке і вимагало від облдержадміністрації ініціювання подібного документу.

- За словами очільника черкаського «УДАРУ», до нього зателефонував представник управління з питань регіональної політики Черкаської обласної адміністрації, запросив на круглий стіл, озвучив орієнтовну тему, однак не повідомив ні про те, що там будуть виступати Тулуб і голова Черкаської обласної ради, ні про формат зустрічі.

- На думку Віталія Іляшенка, це є свідченням того, що меморандум - така собі «замануха» для інших партій. Усе робиться виключно показово для країн Західної Європи та Америки. Голова черкаського осередку партії Віталія Кличка вважає, що даний меморандум не є тим документом, який справді гарантує можливість проведення демократичних виборів. «УДАР» - абсолютно самобутня і самодостатня партія, яка буде по-справжньому дотримуватися демократичних процесів і проведення демократичних виборів в Україні.

Однією рукою пропонуючи співпрацю, іншою - Партія регіонів уже планомірно порушує закон. Так, на офіційних сайтах Черкаської обласної та районної держадміністрацій ведеться відверта агітація за кандидатів у народні депутати від Партії регіонів, шкільні автобуси, куплені за державні кошти, курсують по місту із прапором «синьо-білих», службовими особами активно проводиться агітація за Партію регіонів серед громадян у робочий час. Чимала кількість порушень з боку провладної партії уже свідчить про те, що меморандум про чесні вибори справді нічого не вартий.

 

  28 Вересня 2012 +Коментар | подобається