Останні події

На прес-конференцію Ющенка у Черкасах не пропустили журналістів

 

«УДАР» став на захист журналістів, яких не пропустили на зустріч з екс-президентом України Віктором Ющенком у Черкасах.

Двох журналістів - члена НСЖУ Івана Прокопчука, а також представника всеукраїнської газети «Точка опори» Сергія Варича не пропустили на прес-конференцію Віктора Ющенка, що відбувалась 27 вересня в елітному готелі «Апельсин», що в Черкасах.

- Ми прийшли на захід за 5 хвилин до початку. У той час як мої дані внесли до списку реєстрації, вийшла керівник головної служби інформаційного департаменту партії «Наша Україна» Юлія Торговець, яка заборонила проходити на захід. У той же час до зали проходили інші журналісти - очевидно, з тих видань, яким проплатили розміщення агітматеріалів, - коментує Іван Прокопчук.

Заборону журналістам відвідати захід Юлія Торговець спочатку мотивувала тим, що вони запізнилися. Потім - тим, що акредитація закривалася службою безпеки за день до приїзду Ющенка, бо «ця особа під охороною».

Після прес-конференції вже чекали пояснень від представників Ющенка не лише журналісти, а й представники Черкаського обласного осередку партії «УДАР Віталія Кличка».

- «Наша Україна» декларує, що виступає за свободу слова. Чому ж тоді ви ховаєтесь від відвертих запитань журналістів? - поцікавився очільник Черкаського «УДАРу» Віталій Іляшенко.

- До такої поважної людини, як Президент, треба приходити заздалегідь. Представник преси «опіздав» на 5 хвилин, - відрізала пані Торговець.

 

  28 Вересня 2012 +Коментар | подобається