Останні події

У Черкасах Оксана Продан поспілкувалася із риночниками

 

Усі охочі мали змогу отримати практичні поради щодо підприємницької діяльності від голови ВО підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» (№4 у списку партії «УДАР») Оксани Продан. 25 вересня вона завітала із робочим візитом до Черкас.

Аби особисто зустрітися з представниками малого та середнього бізнесу, голова об\\\'єднання підприємців відвідала Центральний ринок та авторинок, що у Південно-Західному районі. Там зібралося чимало охочих почути рекомендації від Оксани Продан із перших вуст.

Найбільш цікавим і актуальним для підприємців виявилося питання введення обов\\\'язкових електронних ключів для подавання звітів. Зокрема громадян хвилювало, чи є такий метод обов\\\'язковим для всіх підприємців.

- Електронні ключі існують окремо в податковій системі та в Пенсійному фонді, - роз\\\'яснила Оксана Петрівна. - У податковій системі вони є обов\\\'язковими тільки для великого бізнесу. Малий і середній бізнес не зобов\\\'язані мати ці ключі. Мають право, але не зобов\\\'язані. По пенсійному фонду: ті, у кого більш ніж 20 найманих працівників, зобов\\\'язані мати ключ. Ті, в кого менше, - не зобов\\\'язані. Кожен із вас сьогодні має право подавати звіти в паперовому вигляді. Ви маєте право обирати. Ключ зараз надають безкоштовно, але ніхто не знає, що буде завтра.

Поспілкуватися з Оксаною Продан прийшли не лише підприємці. Громадян, які не мають власного бізнесу, цікавило, що саме політична партія «УДАР Віталія Кличка» зможе обіцяти конкретно їм.

- По-перше, ми створимо для людей можливість працювати, для тих людей, які можуть працювати. Вони матимуть змогу більше заробляти, а не віддавати хабарі і забезпечувати таким чином державу. Вони зможуть платити більше податків не тому, що з них вижиматимуть, а тому, що краще зароблятимуть. По-друге, ми не будемо красти. Мета людей, які зараз при владі, - заробити гроші. Наша мета - зробити успішну Україну. Успішна країна для нас - це країна, де кожна людина заробляє достатньо коштів, - запевнила Оксана Продан.

 

  26 Вересня 2012 +Коментар | подобається