Останні події

Оксана Продан приїде до Черкас

 

У вівторок, 25 вересня до Черкас із робочим візитом завітає Оксана Продан, громадський діяч, голова Всеукраїнського об\'єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», четвертий номер у списку партії «УДАР».

У межах свого візиту вона зустрінеться зі студентами та підприємцями міста, аби обговорити важливі питання, які стосуються умов ведення малого та середнього бізнесу, а також його законодавчих аспектів. Зокрема, під час зустрічі відбудеться:

-          Презентація нової «ідеальної» моделі ведення бізнесу, розробленої підприємцями України і прийнятої на ІІ З\'їзді підприємців України 17 травня 2012 року.

-          Обговорення нової податкової концепції, яку сьогодні пропонує Державна податкова служба України.

-          Презентація нових законопроектів, які пропонують підприємці України: «Про зниження ставки єдиного соціального внеску», «Про спрощення дозвільних процедур», «Про відповідальність чиновників за перевищення службових повноважень або бездіяльність» та ін.

-          Обговорення законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки продукції».

Окрім Оксани Продан, участь у обговоренні візьме Василь Фурман, економіст, громадський діяч, доктор економічних наук, ректор Київського інституту банківської справи. Всі охочі зможуть поставити свої запитання, а також вступити в дискусію стосовно обговорюваної теми.

Програма візиту Продан Оксани Петрівни

10.00 - 11.40 - Зустріч зі студентами та підприємцями в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості (Палац піонерів).

12.00 - 12.50 - Прес-конференція у приміщенні КП «МІА Черкаси» (Хрещатик, 221).

14.00 - 15.00 - Зустріч із підприємцями на Автомобільному ринку (вул. Ярославська)

15.30 - 17.00 - Зустріч із підприємцями на базарній площі (Центральний ринок, перехрестя вул. Леніна і вул. Благовісної).

 

  24 Вересня 2012 +Коментар | подобається