Останні події

Колишній черкаський боксер малює Кличка

 

88-річний Олексій Слюсар намалював портрети Віталія Кличка, які подарує йому під час особистої зустрічі.

Черкаський художник упродовж кількох років малює портрети братів-боксерів. Сьогодні Олексій Григорович приготував для Віталія Кличка чотири подарунки – портрети братів-боксерів та дружини Віталія - Наталії. Свої творчі напрацювання художник планує вручити лідеру партії «УДАР» уже найближчим часом під час візиту Віталія Кличка до Черкас.

Творчий доробок Олексія Слюсаря вимірюється тисячами робіт. Регулярно картини митця можна побачити на виставках у Черкаському та Чорнобаївському художніх музеях. Художник розповідає: за радянських часів доводилося малювати портрети Леніна, Сталіна. Сьогодні ж на його полотнах оживають справжні герої сучасності.

-         П’ять років тому вперше намалював братів Кличків. Над картиною працював кілька днів, малював із фотографії. На знімку Віталій стояв поряд із братом Володимиром. Мені дуже хотілося зобразити їх такими, як я їх побачив, справжніми героями.

Зі своїм кумиром Олексій Григорович знайомий особисто. Почувши про художника, Віталій Кличко кілька років тому завітав у гості до родини Слюсарів. Нині Олексій Григорович із особливим трепетом чекає на ще одну зустріч зі всесвітньо відомим спортсменом.

-         Якщо Віталій буде в Черкасах, то нехай заїжджає ще. Я хочу його побачити. Бо вже ж у мене вік чималий, всяке може бути… Звичайно, я дуже хотів би його з натури намалювати. Із фотографії – це зовсім не те. Звісно, з натури можна й 20-30 годин малювати, але для того, щоб зробити ескіз, насправді достатньо двох-трьох годин.

Окрім образотворчого мистецтва, Олексій Слюсар має й інше захоплення – свого часу всерйоз займався спортом, зокрема, боксом. Дотепер художник дотримується здорового способу життя, не палить, не вживає алкоголю і щодня робить зарядку.


 

  22 Вересня 2012 +Коментар | подобається