Останні події

Уночі в Золотоноші білборди «УДАРу» заклеїли рекламою Партії регіонів

 

Як з\'ясувалося, переклейку орендованих партією «УДАР» білбордів було здійснено за вказівкою першого заступника міського голови Золотоноші...

Шість білбордів від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» були нахабно, без дозволу, заклеєні іншою інформацією, зокрема рекламою провладної партії. За словами керівника штабу по 197-му округу партії «УДАР» Дмитра Личка, це була пряма вказівка міської влади. Рекламісти, які переклеювали білборди, прямо заявили, що це робиться за вказівкою першого заступника міського голови Золотоноші Артема Омеляненка.

- Свавілля влади і Партії регіонів набирає нечуваних обертів. По-перше, знищення передвиборної агітації є кримінальним злочином. По-друге, на плакатах, якими  заклеїли рекламу «УДАРу», не було зазначено жодних відомостей про замовника, відповідального за друк тощо. Це також є порушенням виборчого законодавства, - зазначає начальник юридичного відділу Черкаського обласного виборчого штабу партії «УДАР» Назар Крупка.

За даними фактами вже складені акти, які будуть передані до виборчих комісій і до суду. Крім цього, «УДАР» вимагатиме порушення кримінальної справи щодо знищення політичної реклами в межах політичної агітації.

 

  20 Вересня 2012 +Коментар | подобається