Останні події

Активісти \"УДАРу\" побували в Холодному Яру

 

Візит патріотичної молоді до серця України - Холодного Яру відбувся 16 липня за ініціативи кандидата в народні депутати від партії «УДАР» по 194 виборчому округу. Молоді люди дізналися про реальні життєві приклади самопожертви в ім\\\\\\\'я України, покладання життя на алтар перемоги заради самого факту існування українців як нації. З поїздки молоді патріоти, на жаль, привезли не лише гарні, а й погані враження.

І причина їх проста і банальна: елементарна жадібність певних людей. Коли молодь схотіла пройти до дуба, який в народі називають «Дубом Залізняка», із них почали вимагати гроші. Аргументували це тим, що територія належить історико-культурному заповіднику «Чигирин», і внутрішні розпорядження  регламентують платний прохід. Справа не в сумі (2 гривні), а в самому факті існування розпорядження.

- Це наруга над патріотизмом. Невже для того щоб побачити частинку України, громадяни держави повинні платити гроші? Це культовий об\\\\\\\'єкт для всіх патріотів нашої з вами держави! Ще трохи і з нас з вами почнуть брати гроші за в\\\\\\\'їзд до Чигирина, Канева, вихід на берег Дніпра, - обурюється кандидат в народні депутати Андрій Кондратенко. Адміністрація заповідника не може виділити гроші на виготовлення системи укріплення дерева «Кобра», яка нібито коштує 12 тисяч гривень, але ж я особисто бачив скільки туристів відвідують це місце щодня. Невже для цього потрібно наживатися на простих людях. Зверніться до спонсорів, попросіть про допомогу тих підприємців, які ведуть торгівлю біля Дуба Залізняка. Врешті решт можна звернутися до музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутір», який існує завдяки самому факту існування дерева-велетня. Проте, напевно, пані Леся Островська, очолюючи цей комплекс, не бажає виділяти кошти на підтримку життя цього славетного довгожителя з природи. Як і багатьом кому з підприємців, особиста фінансова вигода зараз важливіша, ніж те, що буде потім. І ці люди хочуть щоб ви за них проголосували. Негідники, - зазначив Андрій Кондратенко.

Наразі Андрій Кондратенко готує запит до прокуратури Черкаської області з проханням перевірити правомірність дій керівництва історико-культурного заповідника «Чигирин».

 

  20 Вересня 2012 +Коментар | подобається