Останні події

Кандидат-«УДАРівець» обговорив із чигиринцями нагальні проблеми міста

 

Чигиринців наразі найбільше хвилюють незаконне захоплення приміщення дитсадка, аварійний стан місцевої школи та невиплата заробітної плати. Ці нагальні проблеми обговорив з чигиринцями та пообіцяв посприяти їх вирішенню кандидат у народні депутати по 195-му округу Олександр Чуприна.

Олександр Чуприна розповів про незаконне закриття дитячого садка «Калинка» у Чигирині. За його словами, там працює єдиний дитячий садочок, який не задовольняє потреби місцевих жителів, адже кількість дошкільнят щороку збільшується.

- Сотні чигиринських родин мали надію, що невдовзі запрацює ще один дитсадок - «Калинка». Однак ці надії розвіяли ними ж обрані депутати. Вони ухвалили незаконне рішення про реконструкцію приміщення під житло, - зауважив Олександр Чуприна. - Близько ста родин вже почали збирати підписи і бити на сполох у різні інстанції. На жаль, влада досі не хоче чути людей.

Чигиринці активно долучалися до розмови та розповіли і про інші проблеми, що їх турбують.

- Раніше у нас було КП «Чигиринське» та влада вирішила реформувати його та позбавити робочих місць 78 осіб, переважно пенсіонерів та інвалідів. На їх місця взяли молодь. Зарплати вже протягом п\\\\\\\'ятьох місяців не виплачують. Про нас же ніхто не дбає. Нікому ми не потрібні. Уже й не знаємо до кого звертатися. А Партія регіонів каже, що жити стало краще. Їм може й краще, а нам - ні! - обурюється жителька Чигирина Наталія Кохан.

Пенсіонерка Марія Антоненко озвучила ще одну проблему міста. За її словами, влада обіцяла видати гроші з держбюджету на капітальний ремонт школи №1, однак жодної копійки так і не виділила.

- Там навчатися неможливо: дах протікає, спортивний зал через аварійний стан завалюється, дітям немає де навчатися. Допоможіть нам вирішити нашу проблему, - звернулася до Олександра Чуприни жінка.

Кандидат-мажоритарник зауважив, що усі озвучені проблеми чигиринців направить у листі-зверненні до районної державної адміністрації.

- Готуємося більш потужною армією і через тиждень ми знову з вами зустрінемося, щоб отримати відповідь влади на наш запит, - зазначив кандидат у народні депутати Олександр Чуприна.

 

  19 Вересня 2012 +Коментар | подобається